Baltica Apartments - Najlepsze apartamenty w Sopocie
Zadzwoń 666 663 667

Firma Baltica Apartments od 2011 roku

obsługuje gości z całego świata zapewniając im najwyższą jakość obsługi.

Zarządzamy bazą ponad 130 apartamentów

zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta Podaruj Sobie i bliskim odrobinę luksusu. Zachęcam do rezerwacji: – Glaner Przemysław

Firma Baltica Apartments została założona z myślą o indywidualnych potrzebach naszych gości. Jej celem jest zapewnienie najwyższej jakości, komfortu oraz niezależności podczas wynajmu poszczególnych apartamentów.

Nasze apartamenty są zlokalizowane w najbardziej prestiżowych dzielnicach Trójmiasta – między innymi w budynku SEA TOWERS w Gdyni, na osiedlu Neptun Park i Tre Mare w Jelitkowie w Gdańsku, na osiedlu Nadmorze w Brzeźnie w Gdańsku, w samym sercu Gdańska na Starym Mieście oraz w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Sopotu zapewniając gościom najbliższy kontakt z Zatoką. Wszystkie lokalizacje poszczególnych apartamentów znajdą państwo na naszych mapkach przy opisach poszczególnych apartamentów. Konkurujemy z najlepiej wyposażonymi hotelami o standardzie międzynarodowym. Każdy nasz apartament zapewnią domową atmosferę, pełną niezależność, większą przestrzeń, a to wszystko taniej niż w HOTELU. Nasza oferta to idealny wybór na cudowne wakacje , wyjazd z przyjaciółmi, weekend „ we dwoje” jak również wyjazd biznesowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obsługa apartamentów

Przemysław Glaner

+48 791 812 346

Prowadzę biuro apartamentów Baltica Apartments od 2012 roku i z roku na rok powiększamy bazę apartamentów.
Obsługujemy klientów z całego świata.
Poszukujesz apartamentu na wakacje, a może na wyjazd służbowy lub chcesz komuś zrobić prezent ??
Zadzwoń: 791-812-346

SEATOWERS

Najwyższy budynek apartamentowy w Trójmieście z pięknym widokiem na Zatokę oraz panoramę Gdyni. Dla swoich gości bezpłatny dostęp na Taras widokowy znajdujący się na 36 piętrze !! Już dziś zobacz nasze apartamenty i dokonaj rezerwacji. Sea Towers to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Trójmieście - sprawdź widok z naszych apartamentów na całą zatokę.

Sprawdź oferty

Aktualności

28 05 2019
Apartamenty na Openera Gdańsk Gdynia Sopot
Open’er jest świętem muzyki. To idealne wydarzenie dla wszystkich fanów muzyki i zabawy. Od 200...
28 05 2019
Apartamenty na sylwestra w Sopocie
Sopot znajduje się w pobliżu Gdańska i Gdyni i jest częścią Trójmiasta. Można się w nim wsp...
23 05 2019
Śniadania w Sopocie [TOP5] – gdzie na śniadanie?
Śniadania w Sopocie [TOP5] - gdzie na śniadanie?   Sopot jest uroczym, nadb...